Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2009, 18:16   #12
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
No cóż, Ashaar, muszę się z Tobą zgodzić, że być może wymyśliłem zbyt skomplikowany sposób na stworzenie sesji. Co zaś, do Twojego opisu gry - brzmi fajnie, ale jak rozumiem graliście na żywo? Bo nie jestem pewien, czy i jak by to wypaliło w realiach PBF.

W każdym razie ta rekrutacja to był eksperyment - jeżeli do niedzieli nie uda się nic osiągnąć, pozostanie ją zamknąć, przemyśleć sprawę... I być może zacząć od początku. Ale tego nie jestem w stanie obiecać, bo - jak już wcześniej pisałem - wiąże się to ze stworzeniem sensownej fabuły w której funkcjonowali by gracze. A nie jestem pewien czy dorównałbym do pięt Mistrzowi .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline