Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2009, 22:20   #16
Chester90
 
Chester90's Avatar
 
Reputacja: 1 Chester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumny
Sesja Abishaia "Mały przewrót w wielkim piekle" czy jakoś tak. Odzywa się nutka melancholii. Czytałem sesje i byłem pełen podziwu zarówna dla MG jak i dla graczy. Teraz Fehu chce zorganizować coś podobnego tylko na większą skalę. No właśnie skala przedsięwzięcia, gra bogami. Zgadzam się, że wymaga to od graczy mnóstwa zdrowego rozsądku. Nie powinni oni nadużywać boskości swoich postaci. No, ale w Faerunie nie mogą oni tak po prostu rozwalić całego miasta jednym skinieniem dłoni. Przynajmniej ja nigdy o takim czymś nie słyszałem. Podejrzewam, więc, że gra będzie się opierać głównie na spiskowaniu, podbieraniu sobie wyznawców, opiekowaniu się swoją siedzibą, zajmowanie się swoją domeną, itp. Jednak gracze moim zdaniem oprócz chęci do gry będą musieli też znać przynajmniej w pewnym stopniu sporo podręczników do dnd. Jak chociażby księgi planów, podręcznika wyznania i panteony, że o podstawowych trzech nie wspomnę. W sumie to jak wyobrażasz sobie stworzenie KP już powiedziałeś, więc do tego się odnosił nie będę.
Tak podsumowując pomysł ciekawy, sesja wymagająca. Osobiście z chęcią bym spróbował swoich sił, więc jeśli rekrutacja dojdzie do skutku to otrzymasz ode mnie KP.
 
__________________
Mogę kameleona barwami prześcignąć,
kształty stosownie zmieniać jak Proteusz,
Machiavela, łotra, uczyć w szkole.
Chester90 jest offline