Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2009, 14:58   #4
z00m
 
z00m's Avatar
 
Reputacja: 1 z00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał BoYos Zobacz post
Umiejetnosci / Czary będą opierać się na grze WoW?
*Niee... bardziej na Warcrafcie/WoW wiki. W WoWie jest tylko 10 klas, a tu można wybrać jedną z... 50? W karcie postaci zapisujący będzie uwzględniał takie fakty, ale może jak w W3- 3/4 podstawowe umiejętności i 1 "pro"?

Cytat:
Jeżeli będą 2 osoby z Ally i 3 z Hordy to jak to połączysz?
*To tylko najemnicy, wyrzutki ścigani za jakieś tam czyny, ukryci w Stormwind. Możesz zapytać: "Czemu w SW? Przecież to stolica ludzi.". Ale:
-Na tym mieście opiera się fabuła, która będzie znać tylko MG (który się do mnie zgłosi).
-Stormwind to potocznie zwane "miasto złodziei" i pasuje do takiego, hmm... klimatu.
-A co powiesz np. na niektórych członków Hordy trzymających z Przymierzem (lecz nie na tym to oczywiście będzie polegać, oni z nikim nie trzymają )? Zresztą przecież Horda i Allianci zawarli taki sojusz (czego nie wiem czemu nie ma w WoWie)?


Cytat:
W jaki sposób będziesz rozstrzygać walki?
*Jeżeli chodzi Ci o trafienia itp. to o tym będzie rozstrzygać MG. Walki raczej będą dynamiczne i nie (jak już ktoś na tym forum zresztą wspomniał) będzie czasu na przemyślenia, choć jak napiszesz, że "strzelasz", a ktoś inny, że "...wycelował prosto w głowę i bez namysłu nacisną spust." to wiadomo kto ma większe szanse na trafienie


Trochę (może) nie jaśnie to wytłumaczyłem, ale piszę z kompa kolegi i nie mam dużo czasu


Co do tego, że sesja może nie wyjść. Sam nie umiem MG'ować, bo kompletnie się na tym nie znam. Ba, to będzie moja 1 sesja. Bardzo chciałbym być graczem, a nie tym co wszystkim kieruje. Chciałem opisać tylko zarys, początek tej całej sesji a reszta będzie tylko wytworem wyobraźni przyszłego MG, więc będzie miał jeszcze dużo okazji na wymyślenie przygód.

To chyba tyle
 
z00m jest offline