Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2009, 20:30   #19
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Po długiej przerwie dodałem wreszcie post. Przepraszam Was za to, że jest dość krótki, ale jeden dzień (a właściwie coś poniżej godziny) na przeczytanie Waszych postów i napisanie swojego to trochę dla mnie mało. Mogę Wam jedynie obiecać, że od następnej kolejki wszystko już wróci do normy.

Mizuichi nie odpisał i w sumie należałaby mu się z tego tytułu kara, ale ponieważ i ja ostatnio nawaliłem, niczego takiego nie będzie. Dodatkowo cofam ostrzeżenie enneidowi, zresztą z tego samego powodu. Teraz wszyscy (prócz mojej skromnej osoby) mają czyste konto.

A ponieważ raczej nikt z pozostałych graczy nie kwapi się do przedłużania długości jednej tury to pozostawiam te 7 dni. (enneid - czyli wracamy do wariantu ustalonego na PW )

EDIT:
Minęło siedem dni, a odpisały tylko dwie osoby. Z pozostałych tylko enneid ostrzegał mnie, że nie da rady. Ponieważ ta absencja jest dość spora przedłużę czas trwania tej kolejki do wtorku. Jak nie macie czasu to nawet się nie rozpisujcie tak bardzo, odrobicie to kiedy indziej Jeżeli jednak ktoś mimo to nie da rady odpisać to prosiłbym o informację na ten temat. Na razie nie wyciągam konsekwencji.
 
Col Frost jest offline