Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 13:22   #2
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Pierwszy post zawisł. Czas na odpisywanie do środy włącznie. Jak zapowiadałam - nie oczekuję od nikogo opasłych kilometrowych postów. To, że ja mam problem z laniem wody nie oznacza, że wy też musicie aż tak się rozpisywać. No chyba, że chcecie.

Przepraszam Sekala, którego jakimś cudem przechrzciłam z Mike'a na Marka. Błąd już poprawiony. Wybacz moje niedbalstwo. Kompletnie sobie ubzdurałam, że postać ma na imię Mark.

Mało istotne dialogi z NPC-ami możecie rozgrywać sami lub ze mną via GG/PW. Znaczące rozmowy proszę konsultować ze mną. Wierzę, że gdy będziecie pisać sami zrobicie to z wyczuciem aby zachować ogólną koncepcję NP-ów.

Mój numer GG każdy zna. Jeśli chodzi o tą turę - można przybliżyć swoją postać nieco. Opis zewnętrzny chętnie bym zobaczyła w waszym pierwszym poście, chyba, że ktoś zamieści takowy w komentach. Jeśli postać będzie chciała eksplorować dom lub wynieść się z niego proszę zapytać mnie o rezultaty.

Aha. Wszelkie zażalenia/uwagi/obiekcje odnośnie sesji mile widziane. Nie bać się komentować jeśli coś wam nie odpowiada.
 
liliel jest offline