Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 14:33   #129
joozio
 
Reputacja: 1 joozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumny
Ogólnie ten dodatek "Kataklizm" będzie gwoździem do trumny WoW-a. To tak zabije cały "klimat", który i tak już został wypaczony przez Burning Crusade, że wiele graczy przestanie grać-w tym ja. Moim zdaniem Blizzard chce jedynie "urozmaicić" grę tym dodatkiem, z drugiej strony, nie odczuwam żadej potrzeby bicia lvl 85. Po co to komu tak wcześnie? Jeżeli chodzi o rasy to jest mi to obojętne. Jedynie gobliny są już teraz nie zbalansowane. Pewnie już czytaliście o tym że umiejętnością rasową goblinów będzie wejście do banku z każdego miejsca na ziemi co 30 min. Ja jako inżynier, mogę spokojnie pisać że jest to bez-sensu. Ja żeby mieć taką możliwość musiłem: farmić recepte na boty, wykuć drogi titansteel i inne śmieci. Cały robot to kupa roboty i kasy. A goblina mają to za free? Naprawdę nie jest to "fajne". Co mi się jeszcze nie podoba to nowa mieszanka ras. Nie widze Taurena Paladyna. Jestem ciekawy jak to Blizzard wytłumaczy...
 
__________________
Gry fabularne, to dobra pożywka dla umysłu.
TROM
joozio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem