Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 19:33   #12
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Nie U mnie nowy system operacyjny,. bo z vistą mi się z 3 minuty ładowało i brakło jakiś bibliotek. Teraz jest tylko problem, bo nie pamiętam hasła do sieci bezprzewodowej, a w okolicy kompa, z którego piszę mnóstwo gratów (taaak, efekt uboczny remontu [na szczęście remont już się kończy ]). Postaram się dziś dać posta, a jak nie dziś, to jutro Obiecuję

EDIT: Niestety, raczej jutro :/ Kurcze, czasami mam dosyć komputerów... :/

EDIT2: Dobra wiadomość, mam już neta w laptopie. Dziś już za późno, ale jutro obiecuję zaraz po szkole napisać Ci ładnego pościka

EDIT3: Wybacz Qumi, siostra wymyśliła pieczenia ciasta dla mamy i od 17 pracowaliśmy nad nim, a jeszcze nie jest gotowe i jutro trzeba je będzie dokończyć. Naprawdę przepraszam, dam posta najszybciej jak to będzie możliwe.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 19-10-2009 o 20:06.
Kaworu jest offline