Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 23:37   #11
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Ding dong! Czas minął, zaś karoca na powrót zamienia się w dynię. Przeczytałem wszystkie dostarczone mi materiały i wyłoniłem czwórkę postaci, które wydały mi się najbardziej interesujące i klimatyczne. Nie przeciągając dłużej lania wody, oto osoby które dostały się do sesji:

- Ayame
- Famir
- K.D.
- Magnificate


Jak już pisałem wcześniej, sesja rozpocznie się dzisiaj, do godziny 14:00. Wtedy też pojawi się mój pierwszy post. Gratuluję przyjętym, zaś jeśli chodzi o innych, mam do powiedzenia tylko jedno. Proszę cudownych przedstawicieli moderatury o zamknięcie tematu i przeniesienie go do archiwum.

Dziękuję.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline