Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2009, 18:18   #41
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
By nie przedłużać czas na mały komunikat. W sesji zagrają :

Sybilla "Rubin" - Midnight - kapitan

"Szalona" Grace Lambert - Discordia

Camille de Sept Tous - Kelly
- I oficer

"Jack" Arthur Mc Bridge - Pterosław - sternik

Oier Sabijan - Libertine

Shang lu „Tygrys” Fei - Abishai

Co do reszty KP musiałem przyjąć jakieś kryteria i tu pierwszą juz KP odrzuciłem, bowiem zawierała się w dosłownie 10 linijkach tekstu. Kolejnym sitem była przydatność do moich celów gdyż założyłem, że będzie ekipa graczy raczej zbliżona swym charakterem do "wesołej gromadki z Sherwood". Ostatnia pochodzenie społeczne postaci.
I tak uzyskałem ostateczną liczbę graczy.


Dla najbardziej upartych a także może jeszcze nowych graczy pozostawiam JEDNO miejsce w ekipie. I tu czas już nie gra roli, obojętne kiedy do mnie dotrze, jeśli traficie swą KP w potrzeby sesji - zagracie.
Te KP proszę wysyłać TYLKO na PW z tytułem "KP do Piratów"

Dziękuję wszystkim i myśle że pierwszy post za dwa lub trzy dni. Niestety trochę pracy w najbliższych dniach i dobierajaca mi sie do skóry grypa, raczej nie pozwalają mi na obiecanie niczego wcześniej.

Pozdrawiam

Proszę Obsługę o pozostawienie jeszcze otwartej rekrutacji.

Dziękuję
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 20-10-2009 o 19:44.
Arango jest offline