Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2009, 06:01   #14
Haszaman
Konto usunięte
 
Haszaman's Avatar
 
Reputacja: 1 Haszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemu
Co prawda zagłosowałem na bogatą psychologię postaci itd... Ale myślę że jest to zwyczajnie nie w porządku, bo przecież bogata postać wcale nie musi być słaba mechanicznie. Wiadomym jest że jak ktoś skupia się tylko na mechanice to raczej nic z tego ciekawego nie wyjdzie, bo żadna w tym jego inwencja twórcza. Nie ma w tym też żadnej kreatywności, bo awansować postać według zasad potrafi chyba każdy. A stworzyć ciekawą i rozbudowaną postać raczej nieliczni i bardziej doświadczeni. Zawsze uważałem że dobry gracz musi być jak dobry aktor. Wczuć się w rolę i kompletnie zatopić w psychice kreowanego przez siebie bohatera.
W zasadzie dobrego gracza można też porównać do dobrego artysty. Który za pomocą kreowania postaci wyraża siebie i swój (jakby nie patrzeć) talent. Gracz skupiający się tylko na statystykach, wykazuje egoizm i chęć samozadowolenia ;p Ale powtarzam, że jedno i drugie może iść w parze
 
Haszaman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem