Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2009, 23:39   #50
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Przepraszam za moją nieobecność wszystkich, ale miałem taki zajob że nie udało się nawet googli odpalić czasem, a co dopiero wejść na forum. No ale zdaje się, że wszystko się poukładało już na tyle, żebym mógł spokojnie się zabrać za wszystko jak należy.

Zaakceptowałem 4 nadesłane karty i będą to następujące osoby:

Suarrilk
Col. Frost
Farałon
Zapatashura

Postaram się w sobotę albo w niedzielę napisać już ostatecznie czy wszystkie wybrane tutaj karty przeszły dalej i zaczniemy ustalać częstotliwość pisania postów itd. Na razie proszę o te kilka dni na uporządkowanie sobie tego wszystkiego. Sądzę, że start będzie mniej więcej między poniedziałkiem a środą nadchodzącego tygodnia.

Nim to się stanie proszę wymienionych o potwierdzenie czy nadal jesteście zainteresowani grą i czy nadal chcielibyście wziąć w sesji udział mimo opóźnień.
 
QuartZ jest offline