Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2009, 16:36   #18
z00m
 
z00m's Avatar
 
Reputacja: 1 z00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znany
1. Język elfów jest podobny do Tolkienowskiego no... i inne rzeczy (tak czytałem). Bardziej kojarzy mi się on z Tolkienem, niż z np. Młotkiem, a to też fantasy... -.-

2. Ograniczenia? Co masz na myśli? Postać tworzysz sam, ale napisałem, że nie może być aż tak potężna. Na początku podróży zaczynasz od 0, zresztą tak jak większość Etelnali. Rasa, klasa, wygląd i inne mogą być dowolne, byleby pasowały do świata Warcrafta.

3. Pisałem to już... Przecież zdarzają się takie wyjątki jak ork w Przymierzu, bo raczej będzie to akcja bardziej "przymierzoska". Są też neutralni poszukiwacze przygód. Ci wszyscy znaleźli się w przedmieściach SW(jak?- to już powinna wyjaśniać historia zawarta w KP), gdzie sobie jakoś tam żyli do czasu przeczytania naszego ogłoszenia.

4. Grałem długo w WII i WIII z dodatkami oraz 3 lata w WoWa (trochę na privach, ale na początku na globie) i znam się na historii. Te "byki" mogłem walnąć przez przypadek lub coś takiego, a jeżeli się z tym nie zgadzasz to podaj mi tych parę przykładów.
Nie wymagam całkowitej znajomości od graczy, ponieważ dla tych kompletnie zielonych mogłoby to być zbyt odstraszające, zresztą czego więcej potrzeba? Niektórzy mieszkańca świata Azeroth nie wiedzą nic o tych wszystkich wydarzeniach itp, a jakoś żyją.
Pisząc ten scenariusz chciałem znaleźć jakiegoś MG, który poprowadzi podobną/taką samą sesję. To wszystko miało tylko na celu zachęcenia do grania i prowadzenia takich sesji, bo nic o WoWie aktywnego nie widzę. MG może dosłownie zmienić wszystko i będzie mieć pole do popisu.
 
z00m jest offline