Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2009, 07:35   #20
Bolokantak
 
Bolokantak's Avatar
 
Reputacja: 1 Bolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie coś
Jeśli tak mówicie, to przystaję. Przecież skoro nie możecie odpowieddzieć częściej niż raz w tygodniu to oczywiście sesja (mimo, że potoczy się wolniej) nic nie straci.
Gorzej przy... hm... scenach walki. Bo tam posty nie chcę, by były zbyt długie, ostatecznie jak mówiłem jest to storytelling z delikatną kostkologią, czyli przy walce rzucam nieco. Więc tam myślę, że będą powstawały po pierwsze: krótsze posty, po drugie: może dałoby się odpowiadać choć dwa razy w tygodniu (ostatecznie napisać o jakimśtam fikołku i cięciu nie stanowi czasu dłuższego niż dajmy na to dwie minuty).
Oczywiście jeśli nie chcecie nawet w takim przypadku zmieniać częstotliwości to się dostosuję i po prostu będzie szło dużo wolniej. Wybór jest Wasz.
I jeszcze co z wypadkiem, gdy uda się wszystkim odpowiedzieć wcześniej? Czekać na tydzień, czy po prostu wlepić nowego posta?

[Obecnie czekam jedynie na Zerrikankę, chyba że nie ma nic do gadania]
 
__________________
I'm the Lizard King...
Wszyscy są inni, tylko ja jestem taki sam...
Bolokantak jest offline