Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2009, 13:27   #6
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Pierwsze koty za płoty jak mówią i czas na pierwsze wyjaśnienia.
Jak zapewne zauwazyliscie nie ma tu słowa o waszych postaciach. Daję wolną rękę co do sposobu w jaki wprowadzicie je. Czy siedzą już one w tawernie, gdy wybuchnie bójka, czy przyjdą później, grunt by wszyscy znalezli się w okolicy gospody.

Przyznam, ze chodzi mi tez by zobaczyć jak sobie z tym poradzą gracze z którymi nie miałem dotąd przyjemności grac.
Kto uczestniczy w bójce może sobie pozwolić na bardzo wiele (tym razem).

Co do samej tawerny: tu też nie mam zamiaru was ograniczać, najważniejsze byście pamiętali, że pięterko otacza galeria z drewnianą balustradą, z pułapu zwieszają się dwa żyrandole w kształcie koła. Galeria zakończona jest schodami, z tymże przy jednych stoi dziewczyna z korsarzem.

Zresztą wygląda ona tak :



1 - bar

2 - drzwi

3 - galeria

4 - schody

4a - schody gdzie rozmawiają piratka i korsarz

5 - drzwi do pokoju Figeroi

6 - tu stoi drugi pirat z ochrony Morskiego Psa


Dziś mam sesję, ale do godziny 19.00 jestem uchwytny.

Mile widziane wszelakie uwagi. Im wcześniej wypracujemy model sesji w którym będzie się nam wszystkim najlepiej grać, tym lepiej.

PS Oczywiście

tak piszemy dialogi
tak opisujemy sytuację

piszemy w 3 osobie

Aha. Obiecuje wam, ze Morski Pies jest już korsarzem z "krwi i kości"


No to już chyba na teraz naprawdę wszystko.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 23-10-2009 o 13:29.
Arango jest offline