Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2009, 17:43   #22
Bertold
 
Reputacja: 1 Bertold nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał z00m Zobacz post
1. Język elfów jest podobny do Tolkienowskiego no... i inne rzeczy (tak czytałem). Bardziej kojarzy mi się on z Tolkienem, niż z np. Młotkiem, a to też fantasy... -.-
Wg. mnie Warcraft ma dużo bliżej do Warhammera, szczególnie do bitewniaka i mmo, w które grałeś, sądząc po twoim awatarze. Za znawcę Tolkiena się nie uważam, wręcz nie przepadam za nim, a styczność z jego twórczością miałem ostatnio parę lat temu, ale nie przypominam sobie aby opisywał on broń palną, czołgi, roboty, samoloty, gnomy, krowołaki ani niebieskich kosmitów z mackami na twarzy. Argumentu "a to też fantasy" pozwolę sobie nie skomentować.

Cytat:
Napisał z00m Zobacz post
Rasa, klasa, wygląd i inne mogą być dowolne, byleby pasowały do świata Warcrafta.
Więc koło takiego murloca runemastera przejdziesz obojętnie? Żeby nie było to część murloków jest równie inteligentna co inne rasy, a runemaster to klasa postaci z rolplejki w świecie Warcrafta.

Cytat:
Napisał z00m Zobacz post
Przecież zdarzają się takie wyjątki jak ork w Przymierzu
I dlatego 90% drowów to klony Drizzta.

Cytat:
Napisał z00m Zobacz post
gdzie sobie jakoś tam żyli do czasu przeczytania naszego ogłoszenia.
Ork spacerujący spokojnie ulicami Stormwind i wykonujący misję pod patronatem dwóch z największych władców Przymierza. Naprawdę nie kłuje Cię to w oczy? Można to porównać do niemca spacerującego w 42 po Londynie i mającego w planach misję od Churchilla i Eisenhowera.

Cytat:
Napisał z00m Zobacz post
nic o WoWie aktywnego nie widzę. MG może dosłownie zmienić wszystko i będzie mieć pole do popisu.
Warcraft != WoW.

Chcę aby było jasne to, że nie przyczepiłem się do Ciebie i moje uwagi nie są złośliwe, nawet jeśli tak brzmią (taki mam styl pisania). Chcę Ci pomóc wytykając nieścisłości. Czy mi się to udaje to już zupełnie inna kwestia...
 
Bertold jest offline