Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2009, 19:00   #23
z00m
 
z00m's Avatar
 
Reputacja: 1 z00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znany
Owszem, Twoje uwagi wg. mnie są złośliwe. Pomóc? Niby jak? Wytykając błędy, których nie mogę poprawić?

*Te... "... a to też fantasy." dotyczyło Warhammera. Ehhh... no to nie najlepszy przykład, bo chodziło mi o wr40, a wracając do Tolkiena to jest to jedna z najbardziej popularnych fantasy z orkami, elfami i innymi takimi w roli głównej.

*Murloc runemaster... nie jestem pewien czy ta profesja jest dostępna dla tejże rasy, ale jeżeli tak, i jeżeli gracz wymyśliłby jak murloc znalazł się w tej karczmie, to nie mam nic przeciwko. Chociaż murlocki nie wydają się aż tak inteligentne jak inne rasy z Przymierza/Hordy.

*Ehhh... Zacznę od przypomnienia, że SW to bardzo duże miasto (w WoWie przedstawione jest jako malutkie miasteczko) i posiada wiele niezbadanych przez władze miasta zaułków, w których mogą mieszkać przedstawiciele przeciwnej frakcji. Mogliby też być niewolnikami i uciekli gdzieś w głąb SW ukrywając się przed mieszkańcami. Ewentualnie jakiś ork mógłby powiadomić władze o tym, że dołącza do Alluszków itp., czy coś w tym stylu. Kto powiedział, że chodzi on sobie swobodnie po mieście i wypełnia zadania od króla i mieszkańców tej stolicy? Wracając jeszcze do takich wyjątków jak Hordziak w A, to np. trenerzy danych klas, niektórzy NPC i inni czasem stoją sobie w miastach przeciwnej frakcji, lub wszyscy razem w sanktuariach (Shatt i Dalanar). Ogólnie rzecz biorąc gra będzie dotyczyła członków Przymierza, a w Przymierzu nie ma tylko 5 ras, jak w WoWie. Jeszcze, chciałem przypomnieć, że Wyrnn nie ma nic wspólnego z prawdziwą misją, którą będą (najprawdopodobniej, bo wszystko zależy od MG) wykonywać. Jeżeli chodzi o Tyrande natomiast, to jest ona raczej tolerancyjna.

*Warcraft to Warcraft, a WoW to World of Warcraft...


Cytat:
Można to porównać do niemca spacerującego w 42 po Londynie i mającego w planach misję od Churchilla i Eisenhowera.
-Jak poznałbyś, że to Niemiec?
-Nie każdy Niemiec to faszysta.
A co do tego wszystkiego, to trochę poprawiłem w 1 poście i najpierw przeczytaj dokładnie.
 
__________________
Some things will never change
2pac

Ostatnio edytowane przez z00m : 23-10-2009 o 19:05.
z00m jest offline