Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2006, 15:12   #2
Dorn
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Hmm, wspólny cel, jednak ja zawsze żyje w odosobnieniu, celebrując swą samotność ......
Jednak żadną nowością jest dla mnie, że życie stale płata mi nieoczekiwane figle .......
Najważniejsze jest teraz ustalenie jakiegoś planu, najsensowniejsze będzie jeśli ja sie tym zajme, jako pierwszy przerywając cisze, która od lat jest mym przyjacielem, jedynym jakiego mam ......

- zatem powinniśmy się udać do najbliższej osady, spytać tubylca o jakiegoś kupca, może on udzieli nam dokładniejszych informacji i wskazówek, w sprawie bezproblemowego dostania się do miasta

Spoglądając na reszte i czekając na przytaknięcia, zdałem sobie sprawde z tego, że taką zgrają będziemy wzbudzać niemałe zdziwienie, jak i podejrzliwośc ......
Włos mi sie zjerzył gdy spojrzałem na niebo, naprawde klimatycznie - pomyślałem.
Byle by przeżyć najbliższe godziny ....

- kto jest za ?? myśle, ze wszyscy.... mam głupie wrażenie, że czas działa na naszą niekorzyść, proponuję jak najszybciej podjąć decyzję, bez zbednego ociagania sie

Obruciłem sie w stronę osady i przeklnąłem dzień, w którym, tak bardzo chciałem poczuć smak przygody, nie tak .... nie w ten sposób .... to jeszcze za wcześnie..... Tak mało potrafie ......