Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2009, 13:39   #3
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Ja na system profesjonalny to jest dziurawy,jak sito, niekompletny i szczerze mówiąc, mało czytelny. Brakuje choćby tego jak losuje się współczynniki (chyba że się nie losuje a zsumuje z klasy i rasy).
Poza tym pozostawionio olbrzymią dowolność w tworzeniu umiejętności, co z jednej strony może być na plus...z drugiej nie ma sensownego opisu tworzenia umiejętność. A przykłady wydają się być wzięte z księżyca i mało logiczne.
Na podstawie tylko tego pdfu nie da się stworzyć nawet czegoś tak prostego jak mechaniczny opis postaci.
Nie wspominając o tak drobnym szczególe, jak magia, która w systemie ponoć jest, ale...nie ma ani słowa na temat rzucania czarów.

No i mam nieodparte wrażenie że jest to prymitywna zrzynka z WoWa.

no ale...
Cytat:
System war3 stworzyłem tylko by poprowadzić jednorazową sesję. Możesz go użyć jak chcesz, nie
jest i nie będzie komercyjny. Bo kto by kupił system rozpisany na kilku stronach A4? Ty chyba nie,
ja też bym nie kupił. Nie rozpisałem się tutaj za bardzo, wolałem narysować ci kilka tabelek.
System jest tworzony tylko pod tą sesję i tyle. Nie piszę go dla tych, którzy chcą być Mistrzami, ale
dla Graczy. Ma on przedstawić ogólny zarys tworzenia postaci i walki.
Jak na jednorazową sesję system przekombinowany i robi nieciekawe wrażenie. Po kie licho punkty życia oscylujące w okolicy kilku setek, na jednorazówkę?
Przecież to utrudnianie sobie życia.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem