Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2009, 15:26   #4
refi
 
Reputacja: 1 refi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłość
@abishai
Współczynników się nie losuje, tylko wybiera.
I nawet się nie inspirowałem WoW-em, spodobała mi się mechanika bohaterów w warcraft-cie III.
Co do PŻ, rzeczywiście przesadziłem

@Fehu
1. Nie zamierzałem tam pisać nic o fabule. W jakimś systemie(nie powiem jakim) całą mechanikę(tworzenie bohatera, walka, magia, rzuty, cechy, wszystko) rozpisano na ok. 40-50 stronach. Ja stworzyłem system tak mało skomplikowany i tak prosty, jak tylko mogłem, że mam tu 5 stron.
2. N/C bo nie zrozumiałem
3. A tak jakoś napisało mi się.
4. Chciałem mieć jak najprostszą część o bohaterze, w war3 zmieścili wszystko w 3 cechach, mi też się udało(mniej/więcej)
Co do innowacji, to właściwie przeniosłem cechy warcraftowe do pdf-a i dodałem trochę zbędnego balastu.

Ale chyba na serio nie zajmę się pisaniem podręczników przed większym zagłębieniem w D&D. Wychodzi na to, że nie będę was zamęczał swoimi zuymi pomysłami i zuem. Cieszcie się póki możecie, w końcu wrócę.
 
__________________
Prosze bardzo, Penny, i tak nie potrzebuję linka
refi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem