Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2009, 19:59   #163
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Nie wyrzucam Cię z sesji i dopóki nie przekroczysz ustalonej liczby nieobecności, albo graczenie zgłoszą zastrzeżeń co do braku zdeklarowanych działań to nie mam zamiaru tego robić. Tyle, że zawsze brak ruchu ze strony postaci zwłaszcza, jeśli jej zdolności są potrzebne, wpływa na jakość rozgrywki. Ale Lynka też często nie może i na razie się nic nie dzieje...

Nie jesteś złym graczem, po prostu lubie jasne sytuacje. Dla Ciebie zabrzmiało jak oskarżenie, dla mnie jak olanie MG i reszty drużyny. Tyle. Każda z nas może zobaczyć jedynie to, co jest zapisane w poście, taki ''urok'' internetu.

I tu uwaga do wszystkich: jedno zdanie w cudzym poście lub zdeklarowanie tam akcji nie liczy się jako post!! Bez przesady. Co innego rozbudowane dialogi jak Lynki i Bażny, a co innego jedna linijka. To się liczy jako 'zdeklarowanie akcji w czasie nieobecności' a nie pełnoprawny post. Zresztą nawet przy wspólnych postach często gracze dopisują coś od siebie.

I druga uwaga do wszystkich: przestańcie mi pomagać! Tzn. bardzo mi miło, że chcecie ułatwić mi rozgrywkę, ale to nie Wasza rola. Wy macie grać i dobrze się bawić.
Jesli drużna si,ę rozdzieli to ok - dla każdego znajdzie się zadanie!
Jeśli będzie niezbalansowana pod względem profesji - nic nie szkodzi, nie gramy w cRPGa! Tutaj fabuła dopasowuje się do drużyny, a nie na odwrót! Nawet z całą drużyną magów czy wojowników też damy radę.
Jeśli mamy za dużo NPCów to moja w tym głowa, żeby znaleźć im zajęcie!
itp., itd.
Od martwienia się o formalną stronę rozgrywki jestem ja - Wy macie grać i wczuwać się w swoje postacie, a nie rozkminiać sesję od strony formalnej.

Trzecia uwaga: coraz bardziej wczuwacie się w swoje postacie i pracujecie nad ich rozwojem. W Podkosach zrobię Wam przejście na kolejny poziom postaci. Ponieważ na GG dostaję dużo pytań i dylematów zaznaczam co następuje:
1. można jeszczed zmenić profesję bohatera. Jesteście początkującymi graczami i normalne jest, że w czasie gry ktoś odkrył, że dana profesja mu nie odpowiada, lub nie pasuje do osobowości postaci. Jeszcze można to zrobić.
2. w czasie lvl-upu możecie wziąć sobie drugą profesję, wchodząc w wieloklasowość. Jesteście ludzmi, więc to Wam nie zaszkodzi względem późniejszego rozwoju. Jednak proszę się wtedy skonsultować ze mną, żęby jakaś mechaniczna kupa nie wyszła

Tyle.
 
Sayane jest offline