Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2009, 03:13   #1
Solis
 
Reputacja: 1 Solis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemu
[komentarze] Peleryna i rapier

Mimo późnej pory (a może raczej wczesnej) jakoś się udało wszystko uruchomić. Pewna manipulacja postaciami to wynik mego wygodnictwa, gdyż chcę was po prostu szybko umiejscowić w miejscu początku akcji.
Miło mi powitać i pozostaje teraz zaczekać na ruch z waszej strony.

Chciałbym prosić o aktywną współkreację wizji świata otaczającego. Nie bójcie się zaaksperymentować, zaszarżować i samemu chwycić byka za rogi. Postaram się nie ingerować za mocno w wasze pomysły, wspierać je i wzbogacać o ile nie będa stanowiły realnego zagrożenia dla zamysłu ogólnego sesji.

Nie ukrywam, że brak mi liniowego scenariusza, wiem do czego to ma zmierzać, lecz wszelke drogi ku temu wiodą przez waszą wyobraźnie. Ja będę wam po prostu podrzucał NPCów do przemielenia w żarnach kreatywności graczy

Oczywiście wszelkie pytania i komentarze mile widziane i pożądane. W razie czego wchodzi w grę również gg - mój numer 7763663.

Na poczatek chciałbym prosić o wstrzemięźliwość w udziwnianiu i przyjęcie zaproszenia do Crepy
 
__________________
Cóż lepszego może nas spotkać, niż przelanie pieśni z duszy wprost w uporządkowane nuty wielkiej symfonii opowieści?
Solis jest offline