Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2009, 21:45   #14
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Są różnice. Dość znaczne.

Odpowiadając jednak na pytanie. Do sesji wymagane jest KP "opisowe". Jeżeli opiszesz swoją postać zgodnie z wymogami rekrutacji możesz - dodatkowo - określić klasę oraz umiejętności i atrybuty. Jeżeli to zrobisz - podczas uzgadniania postaci - będziemy się głównie kierować tym co określiłeś - jeżeli oczywiście da się to "zmieścić w systemie".

Jak napisałem w rekrutacji - umiejętności postaci i atrybuty muszą (czy powinny) wypływać z historii. Dlatego "krzywo patrzę" na kwiatki typu umiejętność pływania u kogoś kto całe życie spędził w górach, gdzie najgłębszy potok miał pół metra głębokości...



Napiszę do wszystkich, ponieważ takie pytania też dostałem:
Proces rekrutacji wyglądać będzie następująco:
- do 06.11.2009 czekam na karty z historiami postaci, charakterem, rasą i rolą (ewentualnie dodatkowo klasą i atrybutami)
- z otrzymanych kart wybiorę najciekawsze / najlepsze i na podstawie otrzymanych materiałów przedstawię każdemu z przyjętych graczy kartę oraz zaproponuję do wyboru umiejętności. Równocześnie na LI ukaże się "ściąga" aby każdy mógł sobie sprawdzić, czy się gdzieś nie pomyliłem oraz ewentualnie zaproponować zmiany.
- po uzgodnieniu kart (to postacie poziomu 1, więc pójdzie szybko) zaczynamy grać.
 
Aschaar jest offline