Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2009, 23:44   #55
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Po przejrzeniu wszystkich kart niestety jednak stwierdzam, że nie ruszamy z sesją. :/ Kto i dlaczego odpadł nie powiem, bo wiem że jeszcze zrobicie niezłe karty i nieźle też będzie się z wami grało, ale na chwilę obecną ja osobiście mówię PAS.

Może zrobię w grudniu nową rekrutację do bebopa i do tego czasu przy okazji rozpiszę sobie też może "podpatrzoną" z jakiegoś innego systemu mechanikę, którą będę mógł częściowo wpleść w grę, więc możecie się spodziewać jeszcze jednego mojego podejścia do tego settingu, bo na prawdę wierzę, że da się z tego wyciągnąć coś na prawdę ciekawego.

Tymczasem pozdrawiam wszystkich, którzy się zgłosili i dziękuję za udział w rekrutacji. Troszkę szkoda, ale tym razem nie wyszło.
 
QuartZ jest offline