Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2009, 15:48   #173
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
matka ziemia i Chrystus popełniający samobójstwo wszystko to w iście psychodelicznej oprawie, czy ktoś poda morał? jeszcze nie było odważnego.
No to ja spróbuję: Nie idź w czapce na jagody? Wybacz ale dla mnie nikt nie podał morału, bo z tego co opisujesz to są jakieś cuda na kiju, twór niekoniecznie trzeźwego umysłu, należącego do niekoniecznie zrównoważonego człowieka.

Co do moich preferencji, to gustuję w tych 'podkolorowanych' filmach historycznych. Tak, tak, właśnie tak, w tych hollywoodzkich wizjach (ale b. ważna wzmianka - nie we wszystkich!) historii. Ostatnio np. widziałem Gladiatora, który mi się bardzo spodobał, poza tym lubię też obraz o panu Williamie Wallace'ie, czyli Braveheart. 300 oglądało się też całkiem dobrze za pierwszym razem, całkiem przyjemna sieczka. Cóż tam jeszcze było...ach tak, Joanna D'Arc, no i generalnie tego typu filmy. Nie zdzierżę natomiast filmu pt. Troja jak i pana grającego tam główną rolę :]

Poza tym lubię też filmy stricte historyczne, na ten przykład Krzyżacy pana Forda z lat 60-tych, dwudziestowieczne klimaty jak Szeregowiec Ryan, Sztandar Naszych Ojców, Pianista i jeszcze parę innych.

Na koniec kino, hmmm...jakby to nazwać, gangsterskie, mafijne? Nie mam pojęcia. W każdym razie The Godfather (szczególnie pierwszy i drugi), Życie Carlita, Scarface itp.

Ulubieni aktorzy - na pewno Al Pacino, Tom Hanks, Bruce Willis.
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem