Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2009, 19:42   #84
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
Zatem tak.
Termin się zbliża nie ubłaganie. Powiedzmy, że do piątku, 30 do godziny 24.

Co do sytuacji to jeśli poszliście za doktorkiem i Serbem, widzicie to co oni. Możecie - i bardzo by mnie to ucieszyło, odpisać kolejnego posta (do piątku oczywiście).

Mike, zapraszam do wtrąceń do rozmowy, wiem, nie zmieni to wydarzeń ale zawsze możesz dać " **** " i zadać jakieś pytanie zanim wyruszyliście na ten balkon pooglądać skrzynki i inne rupiecie. Dotyczy się to wszystkich. - Nie musicie stać biernie przyglądając się jak Benz z Nikołajem rozmawiają. Możecie się dać gwiazdki, zadać swoje pytania do Benza czy nawet Nikołaja i ponownie walnąć gwiazdki. A po gwiazdkach walnąć co chcecie zrobić lub co robicie.

Macie jaszcze 3 dni. A jak ktoś odpisze w sobotę też nic się nie powinno stać. Mój post najpewniej w sobotę.

Pytania?
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline