Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2009, 01:13   #11
Solis
 
Reputacja: 1 Solis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemu
Dobrze więc, mamy już pierwszą parę w karczmie , z wola przepytania karczmarza, oraz pana Jaskra z deklaracja podążania za przeznaczeniem

Tess i Pierre mam nadzieję, ze na początek ograniczą swe działania do powolnego "tak"... potem już nic nie narzucam

Rozmowe z karczmarzem proponuje mniej wiecej sobie wyobrazić, przygotować pytania, a ja go odpowiednio zenpecuję, chyba z, ze Nimue woli sama napisac ten fragment. Nic nie stoi na przeszkodzie by zamieszczac cos i codziennie

Moze powoli przygotuje nieco rekwizytow, na razie jednak zabiegany jescze troszke jestem, wiec niech gra wasza wyobraźnia
 
__________________
Cóż lepszego może nas spotkać, niż przelanie pieśni z duszy wprost w uporządkowane nuty wielkiej symfonii opowieści?
Solis jest offline