Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2009, 18:38   #9
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Rozpisanie akcji tak, by wszyscy gracze mogli być równie aktywni, nie zawsze da się pogodzić z założeniami przygody, czy zasadami logiki.
Tylko, że zadaniem GM'a jest doprowadzenie do tego, żeby właśnie wszyscy gracze mogli być równie aktywni i mieli zawsze 'pełne ręce roboty'. Jeśli GM sobie z tym nie poradzi to ja nie gram, bo nie ma to sensu. Nie bawię się w RPG tylko po to, żeby słuchać, chcę też uczestniczyć. Dobry GM to taki, który potrafi zadziałać wbrew tym założeniom przygody i zasadom logiki, o których wspomniałeś. Z resztą samo 'założenie' przygody nie jest najlepszym pomysłem jeśli chodzi o RPG. Owszem, jakiś szkic przygody musi być ale trzymanie się zawsze planu do końca jest zgubne. Tyle ode mnie.
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem