Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2009, 12:19   #21
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Osobiście zgadzam się z Abishai'em. Sama nigdy do końca nie wiem w jakim stylu post mi wyjdzie. Zasiadając do pisania czekam aż mnie trafi i w zależności od tego co, tak pisze. Gdybym musiała się trzymać jednego... Obawiam się, że zanadto by mi to zadania domowe przypominało i skończyłoby się wielką klapą. Podobnie sprawa ma się z archaizacją. Czasami te słówka same się pchają człowiekowi pod palce i nijak nie idzie się ich pozbyć. Poza tym.. No właśnie, to w końcu sesja historyczna wiec i archaizmy pojawiać się muszą/mogą/będą (niepotrzebne skreślić).
Może z czasem wyrobi się nam jakiś wspólny styl pisania, a póki co może niech każdy pisze tak jak uważa i cieszmy się przygodą. W końcu o to w tym chodzi, co nie?:>

Pozdrawiam.
Mid.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline