Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2009, 22:54   #175
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Kołek Zobacz post
Jeśli chodzi o mnie ostatnio oglądałem "Wanted", dosyć nowa produkcja, polecam, jeśli ktoś lubi dużo efektów specjalnych jest to film dla niego, zwłaszcza jeśli chodzi o podkręcanie kul... Od nie dawna jest to mój ulubiony film, zwłaszcza że gra tam Angelina Joeli, wiadomo o co chodzi, prawda?
A ja nie polecałbym tego filmu komukolwiek…no może amatorom wdzięków Brangeliny. Spory niewypał, szczególnie szkoda mi Freeman’a który powinien omijać tego typu produkcję szerokim łukiem. Ale to oczywiście moje skromne zdanie.


Nie mam chyba ulubionego filmu, a przynajmniej ciężko podać mi na szybko jeden konkretny tytuł, więc ograniczę się do przedstawienia pozycji, która w ostatnim czasie zrobił na mnie największe wrażenie.

Burn After Reading
– co prawda obejrzałem ten film dobrych kilka miesięcy temu, ale od tamtej pory nic mnie tak bardzo nie zaskoczyło w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie będę przedstawiał Wam fabuły, wystarczy, że zarzucę kilkoma nazwiskami, które mówią wszystko o poziomie tego filmu: Malkovich, McDormand, Clooney, Pitt – same rewelacyjne kreację. Gwarantuje dobrą zabawę, nie zmarnujecie ani minuty poświęconej temu tytułowi.
 
mataichi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem