Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2009, 17:32   #43
z00m
 
z00m's Avatar
 
Reputacja: 1 z00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znany
Znaczy się co jest tym dziwnym pomysłem?
Nie znam innych systemów/światów itp. więc nie mógłbym raczej spróbować sił w większość innych sesji, ale zresztą... poco miałbym to robić? Czytałem niektóre fragmenty. Mam trochę graczy i dużo chętnych. Skoro tak, to komuś musi się to podobać.
Jeżeli Ci się nie podoba, to po co tu piszesz? Nie pomoże mi to raczej, od tego powinno być PW. Może prosiłem (chyba) na początku o "krytykę", ale skoro znalazłem MG i otworzyłem rekrutacje, to raczej wiem co robię?
Co do spraw gry... częstotliwość pisania postów zależeć będzie od MG, ale przypuszczam iż gracze powinni napisać 1 post na 1-2 dni. Natomiast jeśli chodzi o cele podróży itp., to sam nie jestem tego pewien, będzie to tajemnica. Równie dobrze będziemy mogli walczyć z jakimś demonem lub zostaniemy przez kogoś pod koniec zdradzeni... to nie ja jestem MG, ja tylko robię tu rekrutacje, dla MG, który przejmie pałeczkę w niedziele.
A co (ponownie piszę) do KP, to w niej tworzymy postać, nie wykorzystujemy te które są (np. Illidan). Sam mam wielkie trudności z dokonaniem wyboru Teraz mam około różnych KP i nie wiem która będzie tą ostateczną.
 
__________________
Some things will never change
2pac
z00m jest offline