Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2009, 13:05   #2
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
W takim razie witam wszystkich graczy ... a także naszego MG Cieszę się, że sesja ruszyła, a patrząc na pierwszy post oczekiwanie opłaciło się.

Mam pewne pytania:

a) Czy jesteśmy w tym samym batalionie, a jeżeli tak to którym?
b) Czy należymy do tej samej kompanii?

Poza tym, ponieważ pisałeś o błędach to taki mały i praktycznie niezauważalny, ale 502 startował z lotniska RAF w Membury nie w Newbury

Co zaś się tyczy mojej postaci, oto krótki jej opis:

Prawie 25 letni (urodziny obchodzi w lipcu) porucznik. Z bardzo dobrym wynikiem ukończył najbardziej prestiżową amerykańską uczelnię wojskową tzn. West Point. Dowodzi 3 plutonem w jednej z kompanii [której to już zależy od odpowiedzi brody'ego na postawione przeze mnie wyżej pytania]. Pochodzi z rodziny o ogromnych tradycjach wojskowych, jego ojciec jest generałem. Do spadochroniarzy dołączył w 42 roku zaraz po ukończeniu swojej uczelni. Od niedawna ma narzeczoną będącą córką angielskiego oficera. Nie jest typem służbisty i czasami przymyka oko na pewne wykroczenia przeciwko regulaminowi. Swoich żołnierzy stara się traktować jak najbardziej sprawiedliwie.

Ma 180 centymetrów wzrostu, czarne włosy i oczy tego samego koloru. Jest nawet dość przystojny, normalnej postury, aczkolwiek w dobrej formie fizycznej.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline