Wątek: [noir] Łowcy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2009, 00:12   #28
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Wybiła dwunasta, przez ostatnie trzy godziny dostałem trzy karty, ale jakoś udało mi się wyrobić z zapoznaniem się z nimi. Czas więc zakończyć blisko miesięczną rekrutację do "Łowców".

Na początek, rzecz jasna, muszę was podręczyć swoimi przemyśleniami. Chętnych było widocznie mniej niż w wypadku moich ostatnich sesji - obu części "Rycerskiej Rzeczy" czy "Bad Company". Powód wydaje mi się całkiem prosty - stawiam na tematykę, tym razem klimat był dużo bardziej skomplikowany niż w wypadku opowieści o rycerzach czy wojakach na granicy Polsko-Rosyjskiej. Przez to też zyskałem masę "potencjalnych obserwatorów", a trochę mniej "potencjalnych graczy".

Za to karty były naprawdę dobre. Poza paroma kwiatkami (nieodłącznymi ) poziom większości był naprawdę wyrównany. Zdarzyły się i takie, które absolutnie wgniotły mnie w fotel - i to te stanowią sporą część wybranych. Paru kart, mimo solennych obietnic i konsultacji nie dostałem - niektórzy powiedzieli, że jednak nie dadzą rady, inni zdecydowali się olać rekrutację bez słowa. Cóż, ich strata.

Nie przedłużając już...

Sprawę zagadkowej śmierci Rolanda spróbują rozwikłać:

Mira jako "Nocna Puma"!

Mivnova jako "Absalom"!

Lost jako "Pan Śmierć"!

Token jako "Mamba"!


I to by było na tyle. Na dniach niektórzy gracze powinni się spodziewać jeszcze paru pytań celem uściślenia niektórych szczegółów, a zapewne koło weekendu ruszy sama sesja. Resztę uwag przekażę w komentarzach, które otworzę pewnie już jutro.

Dziękuje wszystkim za udział w rekrutacji.

Pozdrawiam,
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline