Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2009, 17:02   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Pozostały trzy dni do zakończenia rekrutacji - czas więc na małe podsumowanie "wypatrywania kandydatów" i odpowiedzi na ostatnie pytania.




Więc na początek trochę o kartach jakie już dostałem. Są trzy karty które są dobre (proszę nie pytać kto, bo i tak nie powiem) i jedna która się ewentualnie łapie. Są więc jeszcze wolne miejsca.
Co więcej - ponieważ role postaci się dublują - drużyna byłaby "kulawa"... Więc graczom będzie w tym składzie po prostu trudniej...
Dwie karty odrzuciłem (autorzy dostali info) - postacie miały być na poziomie 1, a z historii wynikało coś zupełnie innego.


Pytania:
- Co z graczami niepoczątkującymi? Sesja jest pomyślana dla graczy początkujących, ale to nie znaczy, że inni nie mogą się zgłaszać...
- Czy gra będzie się toczyć w konkretnym miejscu Faerunu? Tak, w Winterheaven. Jednak nie jest powiedziane dokładnie gdzie to jest.
- Czy/jak edycja 4.0 zmienia świat (np. magię)? Dla graczy w tej sesji nie będą widoczne żadne zmiany w stosunku do wcześniejszych edycji...
- Czy rekrutacja zostanie przedłużona? Nie. Rekrutacja trwała miesiąc i myślę, że było to dostatecznie dużo czasu, aby napisać KP.

Na bardziej specyficzne pytania odpowiedziałem via PW.




Zapraszam po raz ostatni.
 
Aschaar jest offline