Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2009, 18:45   #10
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pterosław napisał:
Mi co prawda chodziło o to jaką broń posiadają nasze postacie. Czy mamy sobie sami wybrać. A jeśli chodzi o thompsony to były one przydziałowe, jedyną broń jaką organizowali sobie żołnierze na lewo były pistolety gdyż dostawali je jedynie oficerowie. Zaznaczam że jest książka Stephen'a E.Ambrose "Kompania Braci" która opisuję kompanię Easy 506 pułku piechoty spadochronowej 101 dywizji powietrznodesantowej.
Wymienione przeze mnie broń potraktowałem jak obowiązkową i będącą na wyposażeniu każdego żołnierza. Nie znalazłem nigdzie co prawda żadnej listy regulaminowej broni. Sądząc jednak po zdjęciach każdy spadochroniarz dysponował tym zestawem o którym pisałem. Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić. Na potrzeby naszej sesji możemy chyba przyjąć takie założenie. Jeżeli ktoś chce dokonać jakiś zmian w uzbrojeniu, proszę to zaznaczyć w komentarzach przed umieszczeniem swojego pierwszego postu w sesji, ewentualnie opisać tę zmianę w tym właśnie poście.
Tutaj macie zdjęcie wszystkich sortów mundurowych, będących na wyposażeniu żołnierza 101 DPD.

A tutaj pokrowiec na mapę oraz kompas:

I na koniec jeszcze jedna ciekawostka, lista sortów mundurowych dla spadochroniarza biorącego udział w operacji Overlord:
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline