Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2009, 00:04   #14
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Mam co prawda napisanego kolejnego posta, zrezygnowałam jednak z jego zamieszczenia z prostej, acz mało radosnej, przyczyny.
Z przykrością mianowicie informuję, że czasowo wycofuję się z LI.
Jest mi niezmiernie nieprzyjemnie, że zaczęłam prowadzić sesję a już muszę ją zawiesić, tudzież zamknąć. Przepraszam was moi drodzy, ale w tej chwili nie jestem w stanie pociągnąć tej sesji dalej, w każdym razie nie na zadowalającym mnie poziomie.
Mam jednak nadzieję, że na forum wrócę za dwa, trzy miesiące, kiedy poukładam swoje sprawy i pozbieram się do kupy. Czy będziemy chcieli to ciągnąć czy sobie odpuścimy – to już będzie zależało tylko i wyłącznie od was.
Jeszcze raz was przepraszam, tym bardziej, że każdy z was poświęcił swój czas na stworzenie barwnych i ciekawych postaci. Dziękuję wam bardzo za to krótkie aczkolwiek niezmiernie miłe doświadczenie prowadzenia własnej sesji. I mam nadzieję, że dacie mi jeszcze szansę odkupić moją chwilową niechlubną ucieczkę.
Uściski dla was wszystkich i każdego z osobna
liliel
 
liliel jest offline