Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2009, 17:24   #22
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Chodzi mi po głowie pewna kwestia i wydawało mi się, że to będzie odpowiedni temat by spróbować rozwiać wątpliwości.
Oto moje podstawowe pytanie:
Da się grać mając PMP i PG z ed. 3.0 oraz KP 3.5?

Mój kumpel zaproponował mi bym kupił od niego takie 3 książki za 115 zł, używane ale raczej w dobrym stanie. I tu moje drugie pytanie, jeżeli odpowiedź na pierwsze będzie twierdząca : opłaca się to cenowo?
Zastanawiam się czy wydawać tyle pieniędzy na coś co być może nie wypali (wszak nie ma gwarancji, że będę dobrym MG i będziemy grać - wszystko może nie wypalić)?

Tym, co sprawia, że jestem jeszcze bardziej niepewny jest to, że moi ewentualni gracze zapłacili by jakąś część kwoty (jednostkowo mniejszą, ale ich jest 3/4, przez co jeśli by nie wypaliło to czułbym się nieco głupio. Wy na moim miejscu byście zaryzykowali?
Dodam jeszcze, że moje doświadczenie jakie mam to granie niemalże tylko via forum (niekoniecznie na tym), oni nie mają żadnego. No, graliśmy u tego kumpla co sprzedaje ale on prowadził w sposób raczej żałosny - bardzo prymitywny HnS a ja chciałbym grać coś ambitniejszego (więcej fabuły i klimatu, w proporcjach równych albo i większych niż walka). Oczywiście, jeżeli dokonam zakupu to zamierzam porozmawiać z graczami o ich oczekiwaniach/ preferencjach, na tej podstawie dojść do jakiegoś kompromisu, chociaż w zasadzie to w jakim stylu gramy powinno zależeć bardziej od nich?
 
Aramin jest offline