Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2009, 16:44   #13
Falloo
 
Falloo's Avatar
 
Reputacja: 1 Falloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłośćFalloo ma wspaniałą przyszłość
Witam.

Hmm... Czego mi brakuje na sesjach. Wymienie wszystko (a przynajmniej postaram sie to zrobić), łącznie z tym co było wspomniane wcześniej.
Przede wszystkim brakuje mi zgrania w drużynie. Często zdarzało się tak że drużyna podążała swoimi ścieżkami nie bacząc na pozostałych, którzy swoją drogą często popadali w kłopoty. Brak mi MG którzy potrafią zainteresować graczy i stworzyć ten nie zapomniany klimat , to coś dzięki czemu gramy w RPG. Pare razy miałem to szczęście i grałem z dobrymi w swoim fachu Mistrzami a dzięki temu sam co raz bardziej interesuje się zabawą w MG. Za największy dla mnie brak wybrałbym bez chwili zastanowienia ciekawą fabułe , taką która motywuje graczy do działania a nie nudzi ich już po pierwszej godzinie. No i gdy trafi się już ta ciekawa sesja zwykle brak na niej czasu (kończy sie zdecydowanie za szybko :P).

Pozdrawiam, Falloo.
 
Falloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem