Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2009, 21:22   #107
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Piotrek siedział w aucie i leniwie się przeciągnął. Zainteresowały go dopiero wrzaski dobiegające z budynku. Spojrzał na panią psycholog i z poirytowaniem pokręcił głową, miał dość otaczających go ludzi, którzy wiecznie się czegoś bali. A jedyna osoba która dostarczała jako takiej rozrywki zostawiła ich w kościele. W sumie mu się nie dziwił, sam gdyby miał okazję albo chociaż by mu się chciało ruszać z miejsca już dawno opuścił by ta ferajnę. W końcu nie wytrzymał i otworzył drzwi, spokojnym krokiem poszedł do źródła zamieszania z nikłą nadzieję, że może tam będzie coś ciekawego. Usłyszał tylko końcówkę rozmowy, ale nie specjalnie była ona porywająca. Omiótł nowego wzrokiem i niespecjalnie zaczął go interesować, jedyne co zrobił to zwrócił się do Aidena:
- Mój drogi towarzyszu czy tylko ja mam ochotę odciąć się od hołoty ?
Bez obrazy - zwrócił się do żołnierzy - ale zaczynam się nudzić, a kiedy już się dobrze czuję, chętnie bym coś zrobił ...
 
__________________
Irokez lub glaca to powód do dumy...
Zafrire jest offline