Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2009, 22:34   #11
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Przepraszam, że się czepiam, ale jestem po prostu bardzo ciekaw, jaki jest cel „Nietoperza miesiąca” ?

Przejrzałem cały wątek i oprócz poklepywanie się po pupach prawie zawsze tych samych graczy i słodzenia sobie wzajemnie, że aż czytającemu stężenie cukru we krwi musi wzrastać, nie zauważyłem ukrytego znaczenia tematu.

Jak rozumiem może jest nim szerzenie zainteresowania WoDem czy coś w tym stylu? Jeśli tak to w bardzo zamkniętym kręgu.

Nie mówię, że trzeba zamknąć temat, ale czy danie reputacji za konkretny post nie jest rzeczą wystarczającą? Wątek zdaje się być niemal klonem pomysłów z serii: „wybierzmy najlepszego gracza i MG forum”, z których dosyć szybko zrezygnowano, ponieważ przypominały plebiscyt popularności.

Niemniej jednak życzę dobrej zabawy uczestnikom i będę bardzo szczęśliwy, jeśli ktokolwiek zaspokoi moją ciekawość
 
mataichi jest offline