Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2009, 23:40   #12
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Po pierwsze, to proponuję pisać takie uwagi w temacie przeznaczonym do uwag na temat działu, a nie przeszkadzać w zabawie innym. Jako były członek obsługi powinieneś mieć więcej wyczucia, no chyba że to przeszkadzanie było właściwym celem wypowiedzi...

Jeśli po pierwszym poście nie podchwyciłeś idei tej zabawy, to nie ma co tego tłumaczyć. Szkoda Twojego i innych czasu Mat. Rozumiem zażalenia jakbyśmy wybierali „najgorszy post działu” ale tutaj się do diabła ludzie pozytywnie motywują a nie kopia pod kimś dołki

Jeśli uważasz że Reputacja wystarcza, to zgłoś zażalenia na opcje wystawiania Opinii na temat Użytkownika, gdyż "nagrodą" w tym "konkursie" jest rzetelna, krótka notka, że taki a taki post został uznany przez współgraczy i osoby zainteresowane tematem za warty wyróżnienia.

Że wąskie grono... Bo jest potworny, ciężki jak diabli wymóg napisania w danym miesiącu jednego choć posta w dziale lub sesji, żeby móc się tu udzielić, a udzielają się grający, no a grających jest ograniczona ilość. To dział ściśle określonego systemu a nie autorskich czy fantasy, prosta sprawa.

Boli w oczy że ludzie sobie otwarcie uznanie okazują? Pewnie, lepsze jest anonimowe pimpowanie cyferki w reputacji a jak Z tego tematu korzysta między innymi użytkownik który anonimowej Reputacji nie używa, bo jest anonimowa właśnie. Na starym forum była instytucja "dania komuś piwa". Widać niektórym pasowała i tęsknią, a niektórym by pasowała gdyby była. Z prywatnych spostrzeżeń, to miło zobaczyć jak ktoś, z kimś się o coś pożarłeś w jakiejś sesji czy komentarzach, a tu da Ci punkty otwarcie, a nie np że potrzebuje dopchać 20 repek żeby znów dać komuś "bliskiemu" i tylko dla tego "jest miły". Tu niema takiego obowiązku. Ja "darłem kota" z Ashem, a dostałem od niego punkty za któryś tam post. Nie potrzebował do tego niczego, ba mógł dać innym postom a nie moim, prawda? Miłe cholera. Przeszkadza?

Mówmy konkretnie Mat, na widok wyróżnienia kogo Ci tak hiperglikemia nagle grozi? Popatrzmy na laureatów - MigdaelETher czy Lunar? Może Mira? Ja to pewnie Cię do grobu wpędzę, bo dwa razy dostałem nagrodę…

Zbrodnia to niesłychana, pani klepnęła pana

Swoją droga, warto wiedzieć że byłem przez tyle czasu "klepany po pupie" przez tyle Pań. Ja tam nie narzekam, nawet na to że klepały nie tylko panie, docenię i to klepnięcie Asha za 3 punkty, a co się będę szczypał. Tylko nie wiem co na to nasze drogie Panie. Nie dość że nagle się dowiadują, że klepały, to jeszcze co gorsza, o zgrozo, że same też były One klepane :P
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 12-11-2009 o 00:01.
Ratkin jest offline