Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2009, 01:44   #14
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Z mojej strony (też trochę off-topic, ale...) jest jeden bardzo konkretny cel do którego tę "nagrodę" "wykorzystuję", że tak to ujmę...

Nie mam czasu czytać wszystkich sesji, które się wydarzają na LI, czy nawet w działach przeze mnie w jakiś sposób obsadzonych. Jeżeli widzę nominację do jakiegoś posta to jest to dla mnie rekomendacja żeby znaleźć trochę czasu i przynajmniej ten konkretny post przeczytać (bo zamierzenie było takie, aby w nominacji pisać za co jest nominacja - no w ostatniej edycji nie wyszło). Zupełnie jak z książką czy płytą.

Drugi powód - widać, czy coś się w dziale dzieje i ile się dzieje. Mieliśmy miesiące "posuchy dobrych postów", bo np w zeszłym miesiącu były tylko 3 dobre (OK, zauważone przez kogokolwiek) posty na 17 napisanych, w tym jest ich trzydzieści parę procent.

Trzeci powód - reputacja. Fajnie, tylko: ma swoje wady. Secundo: ja widzę różnicę pomiędzy popieram/zgadzam się/dziękuję a napisałeś fajnego/śmiesznego/klimatycznego/pomysłowego posta. Szczerze to dawanie reputek zamiast nietoperza było by już całkowitą hipokryzją i nakręcaniem spirali... Może w ogóle do tego matematykę zaprząc - "Ratkin dajesz mi za trzy posty, ja tobie za dwa i jesteśmy kwita, ale oficjalnie dalej drzemy koty" :/


A ponadto:
- my klepiemy się po pupciach tutaj, inni klepią się po pupciach gdzie indziej (mamy przecież i tytuł Sarmaty Miesiąca, i konkurs II wojenny, i co widać na obrazku, mieliśmy konkurs filmowy i kilka innych). Każdy konkurs, niezależnie czy na forum, czy gdziekolwiek jest jakąś formą klepania się to tym czy owym. Występujemy o zakaz urządzania konkursów na LI?
- słodycz? szczerze nie zauważyłem. Kopa za to można dostać z marszu. Bo dostajesz nominację, a potem żadnego punkta. Prawie Oskar, tylko na premierę nikt nie przyszedł...


Kłopot? Jaki kłopot. Zapewne też nie odpowiedziałem na Twoje pytanie Mat, ale nie to było moim celem - chciałem przedstawić swoj pogląd na sprawę...
 
Aschaar jest offline