Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2009, 14:13   #110
Xilar
 
Xilar's Avatar
 
Reputacja: 1 Xilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodzeXilar jest na bardzo dobrej drodze
Wojtek spojrzał z politowaniem na sprawdzających go żołnierzy. Po zakończonej „inspekcji” powiedział jakby do siebie:
- Wygląda na to, że nie jestem w waszym typie…
Spojrzał każdemu w twarz i po głowie przebiegła mu myśl:
„ No ładnie, ładnie… Sporo ich. W sumie nawet dobrze. Jak nas dopadną to przynajmniej będzie się za kim schować. Ta mała... taka podobna do Natalii. Choćby mieli mnie rozerwać na pół to będę jej pilnował”
Zamyślił się przez dłuższą chwilę. Zadanie pytania skomentował krótko:
- Broni palnej brak, jakbym jakąś miał to nie chowałbym się pod stertą szmat, pomyślcie żołnierzu, jeżeli nie sprawi to wam bólu… - po czym pokazał nóż i dwa klucze francuskie w plecaku – takie oto moje uzbrojenie. A co do miejsca w samochodzie... Ja bym był za znalezieniem drugiego pojazdu, jak jeden nawali to szybko w drugi się wciśniemy. Poza tym, niewiadomo czy jeszcze kogoś żywego nie znajdziemy.
Oparł się o maskę samochodu czekając decyzji pozostałych
 
Xilar jest offline