Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2009, 23:56   #6
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
do Mamby- jeśli chciałbyś prowadzić dialog w nieco bardziej przystępnej formie, jestem do dyspozycji. Jeśli nie, możemy oczywiście wszystko rozegrać w samej sesji.

Osobiście, jeśli w ogóle, preferuję wysyłanie wypowiedzi postaci ( plus drobne didaskalia) via GG, ale bez oczekiwania na odpowiedź w trybie natychmiastowym. Mail i pm na forum takowoż odbiorę.

czyli: wypowiedź twojej postaci---> odpisuję kiedy mogę wypowiedź mojej---> znów wypowiedź twojej etc. Albo i w drugą stronę.

Nie lubię 'pisać postów wspólnie', bo pbf traci wtedy w moich oczach miano gry i staje się bardziej literackim przedsięwzięciem niż rpgiem. No i nie ma czynników losowych, czyli mniej lub bardziej głupich, nieprzewidzianych pomysłów graczy ^ ^
 
Mivnova jest offline