Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2009, 15:08   #20
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nie zawsze termin na odpisanie będzie tygodniowy. To pierwszy post i dlatego traktuję go dość pobłażliwie. Bo z jednej strony trzeba przełamać w sobie niechęć do pisania, z drugiej - można naprawdę wiele napisać. I wolę mieć sensownego posta po tygodniu niż byle co po kwadransie.

Ponadto nikt nie powiedział, ze wolno napisać tylko jednego posta w turze. Jeżeli ktoś chce / uważa za stosowne / cokolwiek to może napisać dwa, a nawet więcej postów...

Postacie siedzą przy stole i rozmawiają, świat wokół istnieje - nie jest problemem napisanie posta... a przynajmniej tak mi się wydaje - zaraz napiszę coś postacią Jonna.

Tylko Reddora i Ącki w swoich postach napisali czym chcą się zająć w najbliższym czasie... Pozostali się przedstawili. Tyle. Nie nazwałbym tego rozmową...


Przypominam też, że równolegle budujemy karty postaci - u Komtura już zakończyliśmy, u niektórych jesteśmy w trakcie. Lynx - od Ciebie nic nie dostałem. Więc ciężko będzie cokolwiek zdziałać w walce skoro nie wiem nic o statystykach Amberlen i jej wyposażeniu...
 
Aschaar jest offline