Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2009, 17:27   #18
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Są osoby którym tego typu forma dzielenia się opiniami, uznaniem w stosunku do postów współgraczy i innych użytkowników działu odpowiada, innym nie, co jest najzupełniej normalne Nie sądziłam, że jestem osobą adekwatną do wypowiadania się, bronienia w jakikolwiek sposób tego tematu, bo zapewne byłoby to odebrane jako ucinanie przez obsługę niewygodnych kwestii. Nietoperz obronił się sam , a raczej obroniły go osoby w nim uczestniczące, a także postronni obserwatorzy. Posty zostały przeniesione w ciągu niespełna 12 godzin od Twojej prośby, nie wydaje mi się to zbyt odległym terminem, zważywszy, że poprosiłeś o to, o dość późnej godzinie, kiedy niektórzy już śpią, bo rano idą do pracy, gdzie nie każdy, ze względu na wykonywane zajęcie ma dostęp do internetu. Jeśli uważasz, że dział jest źle prowadzony, masz jakiekolwiek uwagi zachęcam do podzielenia się nimi z naszym Administratorem, Fleischman wielokrotnie prosiła o opinie na temat pracy członków obsługi.

Pozdrawiam Migdael
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 13-11-2009 o 17:41.
MigdaelETher jest offline