Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2009, 19:00   #83
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Hm, Morfidiusz, muszę Ci przyznać rację co do tej tarczy i zbroi, nie wiem z kim pomyliłem Twoją postać i trochę mi z tego powodu wstyd. Za to przepraszam

Natomiast przetaczanie się za plecy to dla mnie nie jest coś, co mógłbym dopytywać - przetoczyć się oznacza dla mnie przetoczenie się postaci po podłożu. Nie wiem o co chodziło w Twoim opisie i nadal nie wiem, przetoczyć za słownikiem języka polskiego: tocząc, zmienić miejsce położenia. I z tego wzięty mój opis.

Ale tak jak widzimy - dokładne opisy są bardzo istotne, bo na ich podstawie określam co postaciom się udało, co się nie udało. Jeszcze raz przepraszam za tę tarczę, posty często piszę z pracy, dlatego nieścisłości się wkradają. Usunę ją z posta, tak samo kolczugę.

Natomiast stan Twojej postaci Morfidiusz: jedyna poważna rana to ta strzała w lewym ramieniu, bardzo ogranicza ona jego ruchy.

Zaś co do samej walki - owszem, ale czemu nie zaznaczyliście w postach, że osłaniacie się wzajemnie? Tom i Bounty walczyli w zasadzie w parze, nikt z Was dokładnie tego nie zaznaczył. Jestem złośliwym MG, nie ukrywam i zdarza mi się wykorzystywać niedopowiedzenia. W końcu na post jest dużo czasu, można go przemyśleć.

Pozdrawiam
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline