Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2009, 20:43   #32
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Oczywiście. google są tylko do dialogu - aby nie wysyłać setek PW.

Opisy, przemyślenia, etc. Dopiero w poście własnym, chyba, że kilka osób będzie chciało napisać posta wspólnie...

Ale wszystko poza gołym dialogiem dorzucamy na sam koniec...

EDIT.

Ącki: czy możesz mi wyjaśnić gdzie zgubiłeś resztę dialogu? Chyba w docs jest coś więcej niż kwestia swojej postaci, którą zamieściłeś?
Czy wszyscy gracze uznali, że dialog jest zakończony i udali się na spoczynek?

Bo ten post się kupy nie trzyma. Do edycji. Jak wszyscy uznają, że dialog jest zakończony to wtedy w jednym poście poproszę cały, a nie coś takiego...


EDIT 2:
Kwestię wstawiłem. Sprawa Otto chwilowo jest zawieszona... po prostu ustalam jeszcze szczegóły, a ja byłem na konwencie i nie miałem szans na kontakt... Post z dialogiem nie jest strasznie pilny...


EDIT 3:

Proszę Państwa Graczy.

1. Czy postacie Ąckiego i Kołka zamierzają jeszcze coś dodać do dialogu w karczmie? Przypomnę tylko, że Welgan nie wziął udziału w dyskusji.

Jeżeli nikt nic już nie chce dodawać, zmieniać, etc... to proszę, o informację - muszę się skonsultować i zastanowić co ze sprawą Otto.

2. Postacie Lady i Komtura rozmawiają na piętrze karczmy - proszę dokończyć ten dialog

Dalszy plan jest taki:
- jedna z osób wygładza tekst dialogu, poprawia orty i wstawia cały w jednym poście.
- Lady lub Komtur wstawiają posta z dialogiem na piętrze...
- piszę posta sesyjnego uwzględniając deklaracje z dialogów lub postów w komentarzach lub przekazane na PW.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 17-11-2009 o 06:47. Powód: Post pod postem
Aschaar jest offline