Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2009, 11:15   #11
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Mogę mieć problem z nadesłaniem karty w terminie podanym w rekrutacji. Na razie jestem na etapie rozwijania pomysłu.

Będę startował do postaci starszego brata. Dlatego mam pytanie:
Na ile ważne i wiążące są informacje zawarte w scence otwierającej rekrutacje?

Druga sprawa. Prosiłbym o jakieś informacje o rodzie - najlepiej wydzielone w poście rekrutacyjnym. Skoro mamy grać rodzinę - to warto poczynić jakieś ustalenia, których wszyscy będą się trzymać. Chociażby z tak prozaicznej przyczyny, że w kartach graczy mogą się pojawić różne imiona rodzicieli i inne grubsze rozbieżności.

Chodzi mi przede wszystkim o takie podstawy jak: nazwa rodzinnej posiadłości, jaki powiat, województwo kijowskie, kampanie w jakich brali udział bracia, dalej - imiona przodków, jakieś kilka faktów z dziejów rodu, które byłyby niezmienne - każdy szlachecki ród dziedziczył takie opowieści o rodzie.
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 16-11-2009 o 11:26.
Adr jest offline