Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2006, 18:54   #20
Popcok
 
Reputacja: 1 Popcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumnyPopcok ma z czego być dumny
Shanaro, jeśli chcesz pograć to proponuje najpierw instalnij sobie programik do grania w necie. Nic nie kosztuje i można sprawdzić czy zabawa Ci się spodoba. Jeśli już rzeczywićsie jesteś pewien że chesz wydawać sporo kasy na MTG to przyznam że kupno gotowej talii złożonej przez wydawce to nie opłacalny interes. Dużo bardziej opłaca się kupić coś od prywatnej osoby. Lecz tu należy uważać by nioe dać się wyleszczyć. Talia wcale nie musi kosztować dużo by być dobrze złożona. Ja ostatno przerzuciłem się na gre na necie lecz i tak mam swoją talijkę. Jeśli chcesz jakiejś pomocy w składaniu to daj znać coś się pomyśli coś się zrobi. Jeśli jednak wcześniej chcesz się zaznajomić z programem to też napisz dam Ci na niego namiary...
 
Popcok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem