Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2009, 21:51   #65
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ta, druga, cześć jest oczywiście dla graczy, a nie bohaterów, ale postanowiłem przetestować nową, rzecz, mam nadzieję, że wam się to spodoba.


Mija czwarty dzień od mojego posta, i po raz drugi nikt nie pokusił się nawet o napisanie, że potrzebuje więcej czasu. Jeśli termin 3dni na odpowiedz, jest dla was za szybki, to napiszcie o tym, pisałem na początku, że to jest to ustalenia.
Daje czas do niedzieli na odpisanie, potem pojawi się mój post. A uwierzcie mi, mam kilka niezłych kart i mnóstwo brudnych chwytów, takich, których nie powstydziłby się najsprytniejszy z oprychów. Wszak powszechnie znanym jest faktem, że moje postacie mają zgoła inny cel niż wasze, a jak się dowiedzą, że planujecie im przeszkodzić, to staniecie się dla nich antagonistami, i będę musiał wtedy działać już z cała świadomością przeciw wam.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 20-11-2009 o 21:22.
deMaus jest offline